NRF24L01 PA LNA SMA Anten 2.4 GHz Kablosuz Haberleşme Modülü
163,48 TL
Stok Durumu :
Kategori
RF
Stok Kodu
QTUVXY69
Fiyat
*22,16 TL den başlayan taksitlerle!!
ÖZELLİKLERİ
  • Çalışma Gerilimi : 3-3.6 V
  • Frekans : 2.4 GHz- 2.5 GHz
  • Multi Frekans : 125 Frekans
  • Maksimum Akım : 115 mA
  • 6 kanal veri alımına kadar desteklemektedir.
  • MCU, ARM,PIC,AVR, STM32 sistemleriyle kullanılabilir.
PAKET İÇERİĞİ
  • Paket içerisinde 1 adet nrf24l01pa ve 1 adet sma anten yer almaktadır.
MAĞAZAMIZDA SATIŞA SUNDUĞUMUZ ÜRÜNLERLE İLGİLİ GENEL AÇIKLAMALAR
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
NRF24L01 PA LNA SMA Anten 2.4 GHz Kablosuz Haberleşme Modülü NRF24L01 PA LNA SMA Anten 2.4 GHz Kablosuz Haberleşme Modülü,En İyi Fiyatlarla Robiduck.com'da. 1250TL Üstü Ücretsiz Kargo. Aynı gün kargo ve taksit seçenekleriyle QTUVXY69 NRF24L01 PA LNA SMA Anten 2.4 GHz Kablosuz Haberleşme Modülü